Rein Mets / sokrates e-mail
| Rein Mets | Artiklid | Homokultuur | Homokunst | Foorum | Külalisteraamat |


VIIMASED ARTIKLID


Perverdikombinaat pani Steinfeldti nördima
13.09.2002
JOEL STEINFELDT
Nelli Teataja

 
Kroonikas uhkustab maalt välja saadetud, väidetav lapsepilastaja, Rein Mets, kuidas ta omal ajal Joel Steinfeldtiga armuvahekorras oli.

"Rein Mets - see persekukkunud pastor, kes osutus tõesti hundiks lambanahas - see seksuaalmaniakk on põrguvihane minu peale ainult seetõttu, et ma ei ole tema psühhoterrorile ja seksuaalrünnakutele mitte kunagi allunud ega alla jäänud. Tema kiimalus oli nii väljakannatamatu, et enamik tema kunagisi külaskäike minu kodus lõppesid sellega, et ma olin sunnitud ta lihtsalt uksest välja viskama," räägib maruvihane Joel Steinfeldt. "See värdjas on ju kaotanud igasuguse au ja väärikuse. Tal on ükskõik, mil viisil oma täitumatute unistuste eest sobival hetkel kätte maksta."

"Selline käitumine on omane ainult paadunud pederastile ja ta oskab ning suudab olla eriti võigas. Ma pole seksuaalvähemustesse kunagi hukkamõistvalt suhtunud, kuid tõele au andes pean tunnistama, et viimastel aegadel on minu tolerantsus nende suhtes saanud üsnagi hävitava löögi," räägib Joel Steinfeldt.

Steinfeldt on nördinud, et mehed, kes olevat teda ise kunagi ihaldanud, maksavad nüüd vastamata jäänud tunnete eest kätte.

"Paraku on mul juba kaks sellist kogemust, kus need, omasoolised isendid, on pidanud minus pettuma oma haiglaste ettekujutuste ja himude tõttu; sest mina (nüüd vabandan väljendust!), ei nussi naisi ega mehi, ei lapsi, loomi ega sulelisi, ei üht - ega teistpidi!"
Steinfeldt räägib, et homoaktivistid on tema vastu rünnakule asunud, esiteks seepärast, et on temast oma vähemusridades ilma jäänud.

"Teiseks on nad süüdi selles, et kutsuvad ja julgustavad seksuaalses enesemääratlemises kahtlevaid inimesi oma ridadesse. Sellest tuntagu ära selle ala kurjategijad. Kolmandaks teguriks on nende tohutu õelus ja kadedus nii minu kui ka mu sõprade ja hoolealuste suhtes. Sest neil endil ju sõprust ei eksisteeri, kuna nende mõtlemisorgan ehk aju paikneb jalge vahel ja kogu nende omavaheline suhtlemine ilmselt käibki ainult sedakaudu."

Joel Steinfeldt hoiatab kõiki selliste inimeste eest

"Selliseid isendeid ei või ju usaldada mitte kõige vähemaski! Mul on nüüd „au" olla selliste, tõepoolest pervertide peksupoisiks, aga kahjuks enam ka mitte ainuisikuliselt. Olen seda kõike talunud suhteliselt kannatlikult, välja arvatud mõnel korral kitsas ringis, mil tagantjärgi häbi tundes ei suutnud oma pahameelt varjata."

Steinfeldt juhib tähelepanu sellele, kuidas ta ise kunagi sinisilmselt oma õnnetu Itaalia kohtuloo ära rääkis.

"Sest kui mina sealt „Buratiino Lollidemaalt" tagasi tulin, siis ma, rumalukene, rääkisin tõesti puhtsüdamlikult ja usalduslikult kõik ära, mis minuga seal juhtus ja tunnistasin, et mina sellisteks „vägitegudeks" küll võimeline ei ole.

Kui ma tõesti oleksin selline kurjategija, võinuks ma kokku tuututada mida tahes ja poleks nii jubedat süüdistust ealeski avaldanud!"

Meedia kasutab ära

Steinfeldtil on kõrini sellest kuidas mõned meediakanalid teda ära kasutavad.

"Kui mõnel meediakanalil on mulle küsimusi, siis palun need esitada kirjalikult minu tagasihoidlikul kodulehel, aga mitte helistada anonüümselt või esitleda end valenime all. Selliselt käituvad argpüksid ja pederastid. Viimase puhul pean silmas uno.ee üht ajuvaba mölisevat häält, kes selleks, et minult juttu kätte saada, esitles end ajakirja „Eesti Loodus" nimel ja küsis jaburdusi puukide teema all. Eetrisse aga lasi ta intervjuu kärbituna ilma enese esitluseta ja minu sellekohase usutluseta."

"Vabandan, et pidin ohtrasti kasutama sellist kõnepruuki, mis on paremini mõistetav minu ja mu sõprade mõnitajaile. Minu noomitavad parandagu meelt ja vana Mets mingu ise ravile sinna, kus mina kõigiti terveks sain! Minu õnnistus talle kaasa!" lõpetab Joel Steinfeldt.


JOEL STEINFELDT
Nelli Teataja

 

Tagasi uudiste lehele
© Rein Mets 2002